24/7 eTV BreakingNewsShow :
Guji badhanka mugga (bidixda hoose ee shaashadda fiidiyaha)
Jebinta Wararka Caalamka Jebinta Wararka Safarka Safarka Ganacsiga Wararka Giriigga Wararka Jabinta Hawaii Warshadaha Warshadaha Indho Indho Indoneesiya News Dib-u-dhiska Waajib ah Dalxiiska Cusbooneysiinta Socdaalka Safarka Warka Safarka Safarka Daalacanayo Hadda Wararka Mareykanka Wararka kala duwan

Qorrax-dhaca Hawaii Ma Qurux Badan Yahay Laakiin Ma Fiican Kuwa Ugu Fiican?

Qorrax-dhaca Hawaii Ma Qurux Badan Yahay Laakiin Ma Fiican Kuwa Ugu Fiican?
Qorrax-dhaca Hawaii Ma Qurux Badan Yahay Laakiin Ma Fiican Kuwa Ugu Fiican?
Written by Harry Johnson

Daraasadu waxay eegtay tirada maqaallada socdaalka iyo baloogyada kuwaas oo ku taliyaya halka loo socdo, tirada boostada ee Instagram iyo heerka wasakhda ee ka dhasha nalka macmalka ah.

Print Friendly, PDF & Email
  • Daraasad cusub ayaa daaha ka rogtay meelaha ugu quruxda badan qorrax dhaca dunida oo dhan.
  • Qaar badan oo ka mid ah qoraxda ugu fiican Mareykanka waxaa laga heli karaa Hawaii.
  • Meesha loo socdo in ka badan kuwa kale waxay ahayd jasiiradda Giriigga ee Santorini.

Xayiraadaha safarka oo si tartiib tartiib ah u fududaanaya, cilmi baaris cusub ayaa muujineysa meelaha ugu quruxda badan qorraxda ee loo tago adduunka iyo Hawaii waa meesha 3aad ee ugufiican.

Daraasadu waxay eegtay tirada maqaallada socdaalka iyo baloogyada kuwaas oo ku taliyaya halka loo socdo, tirada boostada ee Instagram iyo heerka wasakhda ee ka dhasha iftiinka macmalka ah ee aag kasta si loo siiyo dhibco qorrax dhac ah 10kiiba.

10-ka meelood ee ugu wanaagsan meelaha loo tago qorrax dhaca iyo qorrax ka soo baxa

RankGoobCountryTirada maqaallada / baloogyada Qorrax dhaca qoraalada InstagramQoraalada 'Sunrise Instagram'Qorrax dhaca & qoraxda qorraxda ee 'Instagram'Iftiin (mcd / m2)Dhibcaha Qorrax dhaca
1SantoriniGreece12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndonesia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiUnited States5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrazil4231,1932,874234,0679.625.70
5Xadiiqadda Qaranka ee Grand CanyonUnited States78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatCambodia61,96021,94323,9030.2685.49
7Key WestFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldivesMaldives616,0261,19017,2160.9165.27
9HaleakalāUnited States410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAustralia416,6769,05625,7320.1724.93

Meesha loo socday in ka badan kuwa kale ayaa ahayd jasiiradda Giriigga ee Santorini, taas oo dad badani u maleeyaan inay tahay tan ugu quruxda badan jasiiradaha yaryar ee badan ee waddanka, oo caan ku ah buuro dhaadheer iyo guryo cadcad oo ku yaal xeebta Aegean. 

Santorini waxaa lagugula taliyay maqaallo aad uga badan meelaha kale ee aan tagnay oo dhan oo aan sidoo kale ka cabin wasakhda iftiinka sida magaalooyinka waaweyn, dhalaalkeedu yahay 0.627 mcd / m2.

Meesha labaad ee ugu wanaagsan ee cirifka qorraxdu u dhacdo waa Bali oo ku taal Indonesia. Bali waxay leedahay xeebo badan oo ku teedsan xeebta galbeed sida Xeebta Jimbaran halkaas oo aad ka daawan karto qorraxdu iyadoo ay la socoto cabitaan ama qaniinyo aad ku cunayso mid ka mid ah baararka xeebta iyo maqaayadaha maadaama qorraxdu u dhacdo badda gadaasheeda.

Qaar badan oo ka mid ah qoraxda ugu fiican Mareykanka waxaa laga heli karaa Hawaii, oo ay ku jiraan Beerta Qaranka ee Haleakalā, laakiin Aloha Gobolku sidoo kale wuxuu hoy u yahay qaar ka mid ah xeebaha ugu fiican adduunka sidoo kale wuxuu ku yimaadaa kaalinta saddexaad ee cilmi baarista. Ciidaha cadcad ee dhalaalaya sida Xeebta Kohala ayaa ku habboon daawashada Badweynta Baasifigga oo isu beddelaya midabo dhalaalaya oo casaan, jaalle, iyo oranji ah.

Print Friendly, PDF & Email

War ku saabsan qoraaga

Harry Johnson

Harry Johnson wuxuu ahaa tifaftiraha meelaynta eTurboNews muddo ku dhow 20 sano.
Harry wuxuu ku nool yahay Honolulu, Hawaii wuxuuna asal ahaan ka yimid Yurub.
Wuxuu jecel yahay inuu wax qoro oo wuxuu daboolayay sida tifaftiraha meelaynta eTurboNews.

Leave a Comment